Anasayfa Tripleks Koli

Tripleks Koli

by admin

Tripleks Koli

Triplex Koli Nedir ?

Ağır İş Ambalaj (Heavy Duty Corrugated Packaging)

Triplex Koli; 1 adet iç,1 adet dış, 2 adet ara lineer  ve 3 adet ondüle olmak üzere, toplam 7 kat kağıdın birbirine yapıştırılması ile oluklu mukavvadan üretilen kolilerdir. Triplex koliler; A – B – C dalgalarının birleşmesinden ortaya gelmektedir.

Neden Triplex Koli Almalıyım!

Triplex Koli; koliler içinde en dayanıklı koli olma özelliğini taşımaktadır. Ürünlerinizi dış darbelerden korumak ve sağlam bir şekilde müşterilerinize ulaştırmak için Triplex koli kullanmakta fayda vardır.
3 oluklu triplex koliler, sağlam yapısı ve yüksek dayanıklılık özelliği sayesinde sarsılmalara veya darbelere karşı dayanıklıdır. Triplex koli; içerisindeki ürünü darbelerden, çizilmelerden, kırılmalardan veya nemden korumaktadır.
Triplex  koli ;Sahip olduğu özellikler nedeniyle genel olarak sanayi sektöründe makinelerin ambalajlanmasında kullanılır. Standart özelliklerdeki kolilere göre ekstra avantajları bulunan triplex koliler, içerisindeki ürünün ağırlığından dolayı yırtılmaz ve kırılmaz.

Triplex Koliler ; Ürünlerin hava faktörlerinden etkilenmeden kolay bir şekilde taşınmasını, muntazam bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır. Triplex koliler; otomotiv, ağır makine sanayii, yedek parça gibi sektörlerde kullanılmaktadır. 200 kg’dan 800 kg’a kadar ağırlık taşıyabilen triplex koliler ihtiyacınıza göre yanıt verebilmektedir. Genel olarak Triplex Koliler;120x80x100 cm; 120x80x80 cm; 120x80x60 cm; 60x40x40 cm ölçülerinde üretilmektedir.

Diğer Ürünleri İncele